BlackJack Gold

BlackJack Gold Lite 1.3.2

Graj w karty nie tracąc pieniędzy

Zalety

  • Wirtualne pieniądze

Wady

  • Bardzo słaba grafika
  • Rozgrywka jest bardzo uproszczona
  • Szybko się nudzi

Nie dobry
4

BlackJack Gold Lite to darmowa gra w popularne oczko. Pozwala zagrać w karty bez obawy, że stracimy nasze ciężko zarobione pieniądze.

BlackJack Gold Lite to okrojona wersja pełnej gry. Oferuje ona podstawową rozgrywkę, bez zaawansowanych opcji, ale jest za to darmowa. Pozwala na spokojnie rozkoszować się grą, bez żadnych negatywnych konsekwencji, z jakim mogłaby się wiązać wizyta w kasynie. Pieniądze są wirtualne i nic nie zyskujemy, ani nie tracimy... poza czasem.

BlackJack Gold od strony wizualnej nie zachwyca. Stół przyozdobiony trupimi czaszkami może się podobać tylko wielbicielom piratów. Animacji jest bardzo mało i są niskiej jakości. Grafika prezentowana przez grę stoi na poziomie gorszych produkcji przeznaczonych dla telefonów komórkowych. Okrojenie gry z zaawansowanych opcji zaowocowało duża prostotą całej gry. Pomimo tego można spędzić kilka chwil próbując ograć krupiera, gdy nie ma w okolicy chętnego do prawdziwej partyjki w 21.

BlackJack Gold jest grą bardzo przeciętną. Jeśli jednak jesteś fanem karcianych rozgrywek, będzie w stanie dostarczyć Ci nieco rozrywki.

Najczęściej pobierane Karciane na Mac

Więcej
BlackJack Gold

Download

BlackJack Gold Lite 1.3.2

Opinie użytkowników o BlackJack Gold